Zoals steeds staat bij Atit-Computers de klant centraal! Om u nog beter van dienst te zijn breiden wij onze service uit met het plan ‘Zorgeloos +’ Download onze informatiefolder over Zorgeloos + op de volgende link.

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
Coronavirus? Geen probleem, mensen die willen helpen wij via Teamviewer van op afstand door de pc over te nemen! Te downloaden op: https://www.teamviewer.com/nl/download/windows/
Indien je wenst kan je ons bellen op 0477602080 indien je hierbij hulp nodig hebt!
Gratis afhalen tot 10km van de winkel om de pc bij ons in de winkel te herstellen/onderhouden is ook mogelijk indien we noodgedwongen gesloten zijn of indien u wegens gezondheidsredenen liever niet buitenkomt. Uiteraard nemen wij de gepaste hygiŽnische maatregelen!

 38  Gevonden resultaten

Sorteer:
Ga naar pagina:
Fibre Optic Cable Lc-sc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 1m
C2G

Fibre Optic Cable Lc-sc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 1m

Referentie: 85531
Taal : ML
€20,02(incl. BTW)
Fibre Optic Cable Lc-sc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 2m
C2G

Fibre Optic Cable Lc-sc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 2m

Referentie: 85532
Taal : ML
€21,91(incl. BTW)
Fibre Optic Cable Lc-sc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 3m
C2G

Fibre Optic Cable Lc-sc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 3m

Referentie: 85533
Taal : ML
€24,12(incl. BTW)
Fibre Optic Cable Lc-sc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 5m
C2G

Fibre Optic Cable Lc-sc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 5m

Referentie: 85534
Taal : ML
€27,86(incl. BTW)
Fibre Optic Cable Lc-sc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 10m
C2G

Fibre Optic Cable Lc-sc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 10m

Referentie: 85536
Taal : ML
€38,21(incl. BTW)
Fibre Optic Cable Lc-st 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 1m
C2G

Fibre Optic Cable Lc-st 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 1m

Referentie: 85540
Taal : ML
€14,95(incl. BTW)
Fibre Optic Cable Lc-lc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 2m
C2G

Fibre Optic Cable Lc-lc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 2m

Referentie: 85550
Taal : ML
€21,91(incl. BTW)
Fibre Optic Cable Lc-lc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 3m
C2G

Fibre Optic Cable Lc-lc 10GB 50/125 Om3 Duplex Multimode Pvc (lszh) Aqua 3m

Referentie: 85551
Taal : ML
€24,12(incl. BTW)
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5 fiber 5m Cable
Hewlett-Packard Enterprise

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5 fiber 5m Cable

Referentie: QK734A
Taal : UK
€97,72(incl. BTW)
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 2m Cable
Hewlett-Packard Enterprise

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 2m Cable

Referentie: QK733A
Taal : UK
€76,71(incl. BTW)
Ga naar pagina:
.