Zoals steeds staat bij Atit-Computers de klant centraal! Om u nog beter van dienst te zijn breiden wij onze service uit met het plan ‘Zorgeloos +’ Download onze informatiefolder over Zorgeloos + op de volgende link.

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
Coronavirus? Geen probleem, mensen die willen helpen wij via Teamviewer van op afstand door de pc over te nemen! Te downloaden op: https://www.teamviewer.com/nl/download/windows/
Indien je wenst kan je ons bellen op 0477602080 indien je hierbij hulp nodig hebt!
Gratis afhalen tot 10km van de winkel om de pc bij ons in de winkel te herstellen/onderhouden is ook mogelijk indien we noodgedwongen gesloten zijn of indien u wegens gezondheidsredenen liever niet buitenkomt. Uiteraard nemen wij de gepaste hygiŽnische maatregelen!

 68  Gevonden resultaten

Sorteer:
Ga naar pagina:
FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 1m
Hewlett-Packard Enterprise

FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 1m

Referentie: AJ834A
Taal : UK
€59,37(incl. BTW)
FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 2m
Hewlett-Packard Enterprise

FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 2m

Referentie: AJ835A
Taal : UK
€63,93(incl. BTW)
Poe Gigabit Injector - Dpe-101gi
D-LINK

Poe Gigabit Injector - Dpe-101gi

Referentie: DPE-101GI
Taal : UK
€30,67(incl. BTW)
Rj45 Cat5e Mod Plug For Flat Stranded Cable 25pk
C2G

Rj45 Cat5e Mod Plug For Flat Stranded Cable 25pk

Referentie: 88121
Taal : ML
€7,30(incl. BTW)
Rj45 Cat5e Mod Plug For Flat Stranded Cable 50pk
C2G

Rj45 Cat5e Mod Plug For Flat Stranded Cable 50pk

Referentie: 88122
Taal : ML
€13,18(incl. BTW)
Rj45 Cat5e Mod Plug For Round Stranded Cable 50pk
C2G

Rj45 Cat5e Mod Plug For Round Stranded Cable 50pk

Referentie: 88123
Taal : ML
€13,18(incl. BTW)
Rj45 Cat5e Mod Plug (with Load Bar) For Round Solid/ Stranded Cable 50pk
C2G

Rj45 Cat5e Mod Plug (with Load Bar) For Round Solid/ Stranded Cable 50pk

Referentie: 88124
Taal : ML
€25,31(incl. BTW)
HP 58x0AF Back (power side) to Front (port side) Airflow Fan Tray (JC682A)
Hewlett-Packard Enterprise

HP 58x0AF Back (power side) to Front (port side) Airflow Fan Tray (JC682A)

Referentie: JC682A
Taal : UK
€170,77(incl. BTW)
Gigabit Sfp Module Multi-mode MiniGBic Lc (tlsm311lm)
TP-LINK TECHNOLOGIES

Gigabit Sfp Module Multi-mode MiniGBic Lc (tlsm311lm)

Referentie: TL-SM311LM
Taal : UK
€17,75(incl. BTW)
Ga naar pagina:
.